Info@holmwoods.com.tr +90 (212) 230 89 09
OKULLARA ÖZEL HOLMWOOD’S

İngilizce öğretmek için kaynak mı arıyorsunuz?

Gerçek İngilizce kursu ve çalışma materyalleri

Holmwood’s İngilizce öğrenen öğrencilere ve İngilizce öğreten öğretmenlere ve okullara online eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bizim sağladığımız eğitim sistemimi, öğrencilerin İngilizce çalışırken tüm gereksinimlerini tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.

English Premium

English Premium komple bir İngilizce öğretim kursudur. Öğrencileri başlangıç seviyesinden B1 seviyesinin üzerine kadar ulaştıracak bir eğitim modeline sahiptir. Öğrenciler, bu modern ve benzersiz online kurs ile kendi seviyelerinden başlayarak, kendi istedikleri çalışma temposu ile çalışarak, arzuladıkları İngilizce seviyesine ulaşmaktadır.

English Premium kursumuzu ücretsiz deneyiniz

English Essentials

Eğer eğitimlerinizde öğrencileriniz için dinleme, okuma ve gramer çalışmasına ihtiyacınız varsa, Holmwood’s Essentials kursumuz, başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviye için çok geniş seçenekli video ve egzersiz çalışmaları içermektedir.

Ayrıca gramer çalışmaları ve testleri ile öğrencilerinizin tüm çalışmalarına uyacak bir eğitim paketi oluşturulmaktadır.

English Essentials kursumuzu ücretsiz deneyiniz

Holmwood’s kursunun avantajları

  • Öğrenciler kendi seviyelerinde çalışma yapabilecek

  • Öğretmenler hedefleri ve gelişmeleri takip edebilecek

  • İşaretleme yapmadan kolay kullanım

  • Uluslararası standartlara uygun İngilizce seviyeler

  • Orijinal materyaller

Her iki kursun karşılaştırılması

Sınıfta

Sınıfta akıllı tahta çalışmalarımızı veya yüklenebilir kaynaklarımızı kullanarak ​derslerinizi eğleneli ve canlı hale getirebilirsiniz.

Okulda

Otomatik raporlama sistemlerimiz ile öğrencilerinize, ihtiyaçlarına göre öğrenim programları sunabilirsiniz.

Evde

İnternet üzerinden bağlantılı olan sistemimiz ile, öğrencilerinizin evde yaptığı çalışmalarının sonuçlarını görebileceksiniz.
X